معرفی و نحوه فعالیت

سلام بازدید کننده گرامی

این وبلاگ با هدف حذف تصاویر نامربوط و مخرب موجود در فضای مجازی در بخش مذهبی موضوع خاص عاشورا و محرم به فعالیت می پردازد.

همانطور که می دانید  مدتی است با جستجو کلمات محرم و عاشورا و کلمات مربوط به این حادثه عظیم به زبان انگلیسی و حتی بعضی از کلمات فارسی در گوگل و سایت های جستجوگر با انبوهی از تصاویر دروغ ، ناصحیح و خشونت بار مواجه می شویم .

فکر کنید شما کلمه ای مثل هولوکاست به گوشتان می رسد و شما تصمیم می گیرید آن را در اینترنت به فارسی و انگلیسی جستجو کنید . نتایج قابل توجه و جالب است

لینک جستجو هولوکاست در گوگل به فارسی و انگلیسی و یونانی:

فارسی:

انگلیسی:

یونانی:

 

البته در بقیه زبان ها هم می توان آن ها را بررسی نمود . مانند زبان چینی ساده شده که البته در بخش تصاویر آن بیشتر اشخاص مورد ستم چشم بادامی ها هستند تا تصاویر مربوط به یهودی ها!!!!!( چینی سازی هولوکاست)

زبان چینی :

ولی زبان ترکی باز نتیجه اش مانند بقیه است:

زبان ترکی ( آذربایجانی) :

و در زبان عربی طبق ترجمه موتور جستجو گوگل چندان درست  :

زبان عربی:

 

خب اگر دقت کرده باشید می بینید در تمام زبان ها این تصاویر یکی ست و این نشان می دهد که چقدر حواسشان به همه چیز هست.

حال اگر عاشورا را به گوگل به زبان های مختلف بدهید چه نتایجی مشاهده می کنید ؟  :

در مرحله اول زبان کره ای :

حالا زبان عبری:

در زبان چینی هم نتایج این است:

 

در زبان انگلیسی:

در زبان فرانسوی:

و در زبان ارمنی :

 

و مثال آخر در زبان روسی:

 

حال با این  لینک ها و تصاویر چند کار می توان انجام داد.

1- بابا بی خیال، کسی که بخواد مسلمون بشه میشه، خدا باید قسمتش کنه، مگه این همه مسلمون تو فرانسه هستند با دیدن این تصاویر کافر شدند یا  به دین دیگه رفتند . حالی داریا؟!!

2-خب استکبار جهانیه دیگه!چه میشه کرد ایشا الله امام زمان بیاد کمر همه شون رو بزنن با این  تهاجم فرهنگی که به ما می کنند!!!

3-البته ما باید  این افراد رو شناسایی کنیم، کسانی که این عکس ها رو در اینترنت می گذارند مجرم اند  و  باید قوه قضائیه !!!!! پیگیری کند تا این مسئله نیز ختم به خیر شود .

4-به هر حال آزادی بیانه نمیشه کاری کرد ، نمیشه گفت اینها نیستند، واقعیته!!!!

5-خب میدونم نظرت چیه ولی چیکار کنیم ؟ هکشون که نمیشه کرد؟!!!!!! باید تحمل کنیم و از راه های دیگه  آیین و دینمون رو به دیگران بشناسیمشون

6- خب به نظرم میاد درباره این گونه حرکتها فقط یه راه وجود دارده شاید البته . اونم اینه که مثل یه مرد مسلمون،  زن مسلمون باهم  اینقدر تو نت فعالیت می کنیم تا جایی که این عکسها  به پایین ترین صفحات گوگل  نزول کنند و البته هر کلمه ای توی نت یک سری مخالف داره و یک سری موافق ولی خب حداقل کار اینه که عاشورا و محرم حقیقی رو  در کنار این رفتار ها نشون بدیم تا افرادی که این کلمات رو جستجو می کنند هر دو تا رو باهم ببینند.

نویسنده : ( و البته خداوند هم ما رو یاری می کنه که انشا الله بتونیم این عکسها رو از صفحات یک دو سه و چهار گوگل و بقیه موتور جست و جو گرهای معروف بیرون کنیم.

حالا با این اوضاع و احوالات :

من با نظر 6 موافقم و می خوام با همه بچه مسلمونای معتقد از شیعه و سنی یه کاری کنیم کارستون،  با توجه به  حرکت قبلیم تو نت  و تجربه ام با یک موضوع خاص دیگه که تنهایی البته با دو تا دیگر از دوستان که از نیمه های راه به من پیوستند تونستیم نزدیک به یک سال و نیم سه صفحه  اول گوگل رو در چند کلمه با یک موضوع خاص ( نمیشه بگم!!!!!!!( خودتون فک کنید چه موضوعی بوده دیگه!!!!!) رو کنترل کنیم ولی  بعد از یک و سال نیم بخاطر رها کردن موضوع صفحات رو از دست دادیم. حالا اگه همه باهم  سعی کنیم می تونیم در مدت 6 ماه و به امید خدا تا قبل از محرم  فضای مجازی رو در این بخش در دست بگیریم.  و از اون به بعد در هر بخشی که می خوایم به صورت هفتگی وارد بشیم و اون موضوع رو مصادره کنیم. مثل خلیج فارس یا هر کلمه ای دیگه  که بخواد  به ارزشها ، آرمانهای ایرانی و اسلامی مون آسیب بزنه.

 برای این کار نظرات شما خیلی مهمه .

کسانی که سابقه قبلی توی وبلاگ نویسی و جستجو گری دارند می تونند کمک زیادی کنند.

کسانی هم که تازه وارد این حال و هوا شدند باز می تونند با انرژی که همراهشون آوردند کلی از کارها رو پیش ببرند .

در همین بخش هر هفته نظرات جدید و پیشنهاداتتون رو که قابل اجراست میذارم تا همه بتونند ازش استفاده کنند و حالا پیشنهاد های خودم که باید اونها رو عمل کنیم تا بتونیم در این مسیر تاثیر  زیادی داشته باشیم.

1-گوگل حساس به بازدید کننده است . در طول روز به وبلاگ های معرفی شده سر بزنید .

2-از طریق گوگل و بقیه موتور جستجو ها نام وبلاگ ها رو جستجو کنید و وارد اون بشید.

3-در صورت امکان وبلاگی را بندازید و مطالب بقیه دوستان رو در همین زمینه کپی کنید . ( نیاز نیست قالب خاصی داشته باشید و یا تزئینات زیادی کنید . مهم تصاویر، کلمات کلیدی و عنوان پست هاتونه( دقت داشته باشید در زمان ارسال مطالب تمام جاهای خالی رو که ازتون می پرسه چه تو بخش درج تصویر و یا درج پیوند با کلمات مربوط به موضوع پر کنید . گوگل حساسه!!!!!)

4- بعد از یک ماه و نیم از طریق گوگل و بخش تصاویر  می تونید جست و جو کنید و تصاویر قرار داده شده رو با توجه به آدرس اونها باز کنید تا میزان دقت و بازدید تصاویر وبلاگ ها زیاد بشه .

5-رابطه لینک و پیوند باید بین دوستان وبلاگی افزایش پیدا کنه و اگر میشه در انتهای پست هاتون وبلاگ های  فعال در این کار رو در یک خط معرفی و آدرساون ها رو پیوند بدید یا در انتهای هر پست درج کنید تا خواننده های شما با این  وبلاگ ها آشنا بشن.

هر کی نظری داره که فکر می کنه میتونه تأثیر گذار باشه در بخش نظرات بگه تا  اضافه کنم .

منتظر یاری سبز شما هستیم !

یا علی مولا

 

 

/ 4 نظر / 18 بازدید
حسین نوری

اقدام حماسه آفرین شما مایه بسی مباهات در بین مسمانان است. بنده به نوبه خود آماده همکاری در فضای مجازی خواهم بود به شرط آنکه مرحمت نموده فایل راهنمای اقدامات ممکن را به صورت ساده و روشن برای امثال بنده که تبحر کافی در زمینه فعالیت های مورد نظرتان نداریم را تهیه و ای میل فرمائید تا بیشتر و راحتتر بتوانیم در خدمت شما و راهی که در پیش گرفته اید باشیم. یاعلی

رضا دودانگه

سلام من نزدیک به بیست وبلاگ دارم . میتونیم یک کلمه رو امتحان کنیم و من به عنوان برچسب برای همه مطالبم میزارم . اما فکر کنم چون گوگل برای خودشونه کار سختی باشه . به هر حال شما 4 تا کلمه به من بدین ببینیم چی میشه. یا علی

رضوی

سلام ممنون موافقم لینک شدید

فریاد

با سلام من در زمینه کامپیوتری خیلی تخصص ندارم اما دلم میخواد سهمی در این برنامه داتشه باشم.... باید پست و مطالب رو با برچسب عاشورا به زبان های مختلف قرار بدیم؟؟؟؟ التماس دعا یاعلی